KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14176342
nr 1417 6342
Linnea Larsson, segelbåtar. Signerad, 2020. Olja på duk, 50x50 cm. Oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:54:48
500 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr